szeorki wybór okien i drzwi

renomowani producenci

najwyższa jakość

profesjonalna obsługa


O firmie

Firma została założona w 1994 roku, zdobyte przez ponad 23 lata działalności doświadczenia pozwalają nam na zaoferowanie Państwu produktów i usług na najwyższym poziomie.

Realizujemy zamówienia zarówno dużych developerów jak i klientów detalicznych. Nasze produkty wykorzystywane są przy budowie prywatnych domów, bliźniaków, szeregowców, a także całych osiedli domów jedno i wielorodzinnych.

Montujemy stolarkę w nowych budynkach, zajmujemy się również wymianą okien i drzwi w starszych domach i mieszkaniach. Nasi pracownicy dysponują szeroką wiedzą oraz nowoczesnymi narzędziami i akcesoriami, dzięki którym nasze realizacje zapewniają estetykę wykonania oraz trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Lata doświadczeń w branży okienniczej pozwoliły nam wybrać do współpracy wyłącznie sprawdzonych i renomowanych producentów takich jak Bajcar, Polmar, Wikęd, Verdoor, KNS, Delta oraz wielu innych.

Zakres oferowanych przez nas prac oraz produktów:

montaż okien

wymiana okien

parapety

montaż drzwi zewnetrznych

wymiana drzwi zewnętrznych

montaż i wymiana bram garażowych

Serdecznie zapraszamy do współpracy, nasz profesjonalny zespół dołoży wszelkich starań aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszych rozwiązań dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 505 308 338

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jesteśmy renomowanym i nowoczesnym składem fabrycznym okien i drzwi z PCV oraz aluminium

Oferujemy szeroki wachlarz okien, drzwi, bram garażowych, parapetów i akcesoriów firm Bajcar, Polmar, Wikęd, Verdoor, KNS, Delta i wielu innych

Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie w branży okienniczej

Nasz personel chętnie i profesjonalnie doradzi Państwu produkty oraz rozwiązania dopasowanie idealnie do Państwa potrzeb